ART / Lithographs / Litograph in colors 9658470
nr 965 8470
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist, signed, 1976, 29/300, sheet: 48 x 56,
Oidentifierad konstnär, signerad, 1976, 29/300, bladets mått: 48 x 56
300
Monday June 1 2015
at 20:17:02